Цей сайт підтримується GTZ

Проект

Назва проекту: Пілотний проект «Енергоефективна забудова»

Замовник: Федеральне міністерство довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB) в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI)

Стратегічний партнер: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон)

Тривалість: 2009-2019

Бюджет: 4,95 мільйони євро

Завантажити інформаційний листок про проект

Міжнародна ініціатива із захисту клімату є міжнародною складовою Федеральної урядової ініціативи Німеччини із захисту клімату.

З 2008 року Міжнародна ініціатива із захисту клімату фінансує проекти із захисту клімату в країнах, що розвиваються, в нових індустріальних країнах та країнах з перехідною економікою Центральної та Східної Європи. Завдяки цьому, Федеральне міністерство охорони довкілля та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU) робить значний внесок у зменшення викидів парникових газів та адаптацію до змін клімату. Ця нова форма екологічної кооперації доповнює вже існуюче урядове співробітництво з розвитку.

Федеральне міністерство охорони довкілля та безпеки ядерних реакторів Німеччини приділяє значну увагу питанням розвитку інноваційних проектів з різноманітними гнучкими механізмами, що мають вплив за межі індивідуального проекту та є прикладами для подальшого поширення.

Завдяки цільовій кооперації з країнами-партнерами Ініціатива із захисту клімату надає важливий імпульс для переговорного процесу щодо міжнародної угоди стосовно захисту клімату на період після 2012 року. Ініціатива із захисту клімату також робить значний внесок в міжнародні дискусії щодо структурування фінансування «кліматичної» архітектури.